Skip to content Skip to footer

У цій статті я вирішив сказати вам різницю між звичайною квартирою або очищенням кондо, а також основним очищенням. Дійсно часто замовник, що визначає свої приміщення, говорить фраза: Дім не брудний , Мій дім охайний , Помічник очищає мою територію щотижня , тощо. Функція таких застосувань полягає у зменшенні витрат на основне очищення. Але давайте ' ‘ s з’ясування!

Що таке звичайне очищення квартири чи кондо?

, Страва для ванної, а також умивальник. Крім того, може бути робота з зміни білизни ліжка, прасування та догляду за вазоном. Це все, що потрібно постійно, а також щотижня для зберігання санітарії, а також замовлення.

Як зробити основне прибирання в квартирі?

 Яка різниця між звичайним очищенням будинку та загальним прибиранням проживання?

Загальне очищення в будинку – це досить велика, а також не завжди проста процедура. Перш за все, всі вікна промиваються з надворі, а також всередині. Штори, шовк, а також жалюзі додатково засновані на обробці (Гувер, Важкий парогенератор або очищення). Бруд, а також павутини усуваються з настінних поверхонь та стелі (внизу ми не забуваємо про очисні розетки, кнопки, світильники, світильники, а також різні інші світильники), якщо будинок має конкретні ніші для декору або освітлення, вони повинні бути, вони повинні бути вакуумно, а також витерти.Читайте тут besporyadka На нашому веб-сайті Після цього радіатори очищаються акумулятори та трубопроводи. У умивальнях, а також комодах, всі поверхні дуже ретельно обробляються, а також знезаражені, включаючи стінові поверхні, сантехнічні компоненти, а також різні інші інструменти з водних порід, обмежених та мильних плям. Для цих цілей професіонали використовують лінійку спеціальної (кислої та нейтральної) підготовки до різних виробників, яка 100% впорається з завданням без пошкодження. Далі йде кухня. На мою думку, це місце розташування є найскладнішим, а також потребує одного з найбільш часу. Клейкі платежі на вершині стелажів, жирна витяжка, робоча область над плитою, а також всередині печі (мікрохвильова піч), холодильник. Це місця, які потребують замочування (періодично більше, ніж коли), спеціальні лужні засоби для чищення, наполегливість, а також спеціальні навички. М’яка обстановка (кушетки, крісла, стільці, подушки), а також килими в процесі чудового загального очищення очищаються або сухим гуваром, а також важким парогенератором, або на основі мокрого очищення (на розсуд клієнта ), але все одно вони повинні бути оброблені. Двері блоки (вхід, а також всередині) очищаються та відшліфовані. Підлоги по всій квартирі повністю очищені, не нехтуючи стінами.

Тут далеко не повний перелік тих завдань, які вхідний чистість або клієнт просто не можуть зробити самостійно правильно та швидко.

Я сподіваюся, що ця публікація допомогла вам побачити відмінності між загальним очищенням будинку та мокрою службою прибирання чи домогосподаркою!

Leave a comment

0.0/5

Call Now!